Günel Halı | Mehmet Ali Günel | mehmetali@gunel.com.tr | 0368 315 08 88

Bir marka olarak Bahariye 1951 yılında yün iplik üretimi ve kumaş dokuması ile Türk tekstil endüstrisine giriş yapmıştır. Sürdürülebilir büyümenin yolunun yatırım olduğunun farkında olan firmamız endüstriyel ve teknolojik gelişmelere uygun hamlelerle kazancını sürekli olarak yatırıma dönüştürerek Türkiye'nin önde gelen markalarından biri olarak telafuz edilmeye başlanmıştır.
Bugün yüzlerce çeşit ve desen seçenekle modayı ayağa getiren halı markamızın temelleri ise kendi ürettiğimiz kadife dokuma tezgâhındaki denemelerle başlamıştır. 1980 yılında başlayan halı üretimi bugün tam entegre tesislerde üretilen halıları Türk tekstil sektörüne ve tüketiciye sunulmaktadır.
 
Daha kaliteli ürünler üretip çıtayı daima daha yükseğe taşıma hedefiyle Bahariye Mensucat San. ve Tic. A.Ş. ülke ekonomisine katkı sağlamak için kurulduğu günden bugüne üreterek, çalışarak ve büyüyerek, büyütmeyi hedeflemiştir.
 
Halı üretimine 1980 yılında İstanbul-Eyüp’teki bir fabrikada başlayan Bahariye Mensucat San. ve Tic. A.Ş., 1988 yılından 2009 yılına kadarki sürede İstanbul-İkitelli Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerde gerçekleştirdiği üretimini bugün Çorlu/Veli Meşe Çorlu’daki 50.000 m2'lik kapalı alana sahip üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. 
 
İplikten halı üretimine kadar bütün prosesleri son teknolojilerle donatılmış kendine ait tesislerde gerçekleştiren Bahariye Mensucat San. ve Tic. A.Ş. sadece yaşam alanlarını daha da özel bir yere dönüştüren halıları değil, yaşam tarzlarını, beğenileri ve birbirinden farklı kültürleri dokuyor ilmik ilmik.

Bize Ulaşın

GÜNEL HALI & YER DÖŞEMELERİ

  • Adres: Yeni Mah. Hürriyet Cad. No: 7 BOYABAT
  • Telefon: (0368) 315 08 88
  • Faks: (0368) 315 08 88
  • Web: www.gunel.com.tr

GÜNEL İNŞAAT & EMLAK