Günel Halı | Mehmet Ali Günel | mehmetali@gunel.com.tr | 0368 315 08 88

Türkiye'nin duvardan duvara halı üretimi konusunda en hızlı büyüme gösteren ve bunun sonucunda belli başlı firmaları arasında yerini alan firmamız, ilk üretimine 1973 yılında başkent Ankara'dan 47 km . uzaklıktaki Çubuk ilçesinde başlamıştır. Büyüme ve modernizasyon faktörlerinin beraberinde getirmiş olduğu ürün kalitesi, üretimin hızı ve devamlılığı ve servis kalitemizi arttırmak çabaları neticesinde, 1996 yılında tesisimiz Akyurt'a taşınmıştır. Böylece daha modern ve daha büyük bir tesiste hizmet veren firmamız ihracatında da önemli ve gözle görülür bir artış yaşanmıştır. Türkiye'nin başkenti Ankara'ya mesafe olarak daha da yakınlaşan firmamız, duvardan duvara tafting halı ve parça halı tasarımı, üretimi ve satışı yapmaktadır. Tesisimizin yıllık halı üretim kapasitesi 18.000.000 m2 'dir.

Tüm Asya, Avrupa ve Orta Doğu'da yerleşik birçok müşteriye hizmet vermiş ve müşterilerimize her zaman kaliteli malı en kısa sürede uygun fiyata tedarik etmişizdir. samur olarak hizmet sunduğumuz firmalar dünyanın en sayılı ve prestij sahibi firmalarıdır.

Bünyesinde barındırdığı desen, üretim ve satış konusunda tecrübeli 650 kişilik çalışanıyla, samur bugün duvardan duvara tafting halı üreten firmalar arasında öncü bir lider ve ev dekorasyonu konusunda tanınmış bir isim olmuştur. Yakaladığı farklı tarz, olağanüstü değişik ve özgün çalışmalar da samur'un diğer firmalardan sıyrılıp, Türkiye'de tanınmış bir marka olmasını sağlamıştır. Halı alırken müşterinin beklentilerine göre hareket eden ve bunun neticesinde müşterinin ne istediğini çok iyi bilen samur çalışanlarının yarattığı değişik renk, stil ve desendeki ürünlerimiz birçok insanın evine ulaşmıştır. Bugün evler, işyerleri ve bürolar samur tarafından üretilmiş özel halılarla döşenmekte ve tüm müşterilerimiz kapsamlı garanti koşullarından faydalanmaktadırlar.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, standart üretiminin yanı sıra özellikle kontrat pazarında (restoranlar, oteller, ofisler, havaalanları) ve evlerde kullanılan butik tarzda 3000’den fazla değişik renk ve desenden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Ürün yelpazesindeki genişlik ve derinlik sayesinde,ürünlerimiz her bütçeye de hitap edebilmekdir. samur zengin renk seçeneği, sağlamlık, esneklik ve doğal tarzını doğru renk ve dokuma tekniği ile birleştirmektedir.

Mükemmel kalite zenginliği görebileceğiniz halılarımızda, Polyester, Polyamid, Poliakrilik ve Polipropilen malzemeler kullanılmaktadır. Fabrikamızda bukle ve kesik havlı tafting halılar üretilmektedir.Bu halı çeşitleri aynı zamanda Chromojet baskı hattında da kullanılarak istenilen desende ve renkte halılar tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. samur dünyadaki tafting halı teknolojisini çok yakından takip etmektedir. Ürün yelpazesindeki bukle ve kesik havlı halılarımız 4m eninde ve 20- 30 m uzunluğunda üretilebilmektedir. Tesislerimiz tafting halı üretim hatlarında ve bilgisayarlarla donatılmış baskı ünitelerinde değişik hav ağırlığında ve yüksekliğinde, istediğiniz renk ve desende halı üretecek şekilde en son teknoloji ile donatılmıştır. samur dünya halı sektöründeki son trendlere ayak uydurmakta bunu da değerli müşterilerine sunduğu kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile gözler önüne sermektedir. 
 
Samur'un en belirgin özelliği müşterilerinin istekleri doğrultusunda yapabileceği özel üretim esnekliğine sahip olmasıdır. Butik üretim diye adlandırdığımız bu özelliğimiz ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istedikleri renk, desen, kalite ve miktarda üretim yapmak mümkün olmaktadır. Kontrat projelerde üretim programımız 500 m2 gibi küçük miktarlarda çalışmamıza izin vermektedir. Kesin sipariş alındıktan sonra çok kısa bir sürede numune hazırlanmaktadır. Seri üretim ancak müşterinin numuneye vereceği onay neticesinde başlar ve sipariş en kısa sürede teslim etme aşamasına getirilir. 

Tecrübeli ve fedakar çalışanlarının ürün çeşitliliği, desen mükemmelliği, servisteki hız ve kalite konusunda göstermiş olduğu üstün başarılar ve beraberce yakalanan yenilikçi tarz samur'un isminin gelecekte de korunacağının işaretidir.

Bize Ulaşın

GÜNEL HALI & YER DÖŞEMELERİ

  • Adres: Yeni Mah. Hürriyet Cad. No: 7 BOYABAT
  • Telefon: (0368) 315 08 88
  • Faks: (0368) 315 08 88
  • Web: www.gunel.com.tr

GÜNEL İNŞAAT & EMLAK